LIS@NET


MIre se vini ne Forumin LIS@NET
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Filma te huaj dhe shqiptare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Filma te huaj dhe shqiptare

36Wed Dec 16, 2009 5:39 pm
Admin filma arma e zhveshur
.Asnjė mesazh i ri

Kerkes per Moderator

00
.Asnjė mesazh i ri

Kerkes per filma te huaj

Nese jeni te interesuar per n'donje film te ri te hollivodut mund te beni kerkes ne kete Kategori dhe LIS@NET jave qete ne faqen e Filmave te linku Filmat e huaj.
14Wed Dec 16, 2009 5:39 pm
Admin filma arma e zhveshur
LIS@NET Empty
 

I liruar prej cenzurės

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

I liruar prej cenzurės

Pėr shkak tė postimeve te pa cenzuruara nė kėtė rubrikė, kėshillohet qė vizitorėt tė jenė mbi moshėn 18-vjeēare.
11Tue Jul 24, 2007 3:40 pm
agronbe Mendimi i Juaj
LIS@NET Empty
 

Prezentoni Veten

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezentoni Veten

Pasi tė regjistroheni, mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes) Krijoni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.

Moderator: Moderator
22Wed Apr 02, 2008 2:00 pm
Arianit tungi
LIS@NET Empty
 

Prezentimi i Femrave

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezentimi i Femrave

Emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes
Moderator: teuta
11Fri Mar 16, 2007 10:03 am
teuta Teuta
LIS@NET Empty
 

Prezentimi i Meshkujve

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezentimi i Meshkujve

Emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes
33Sat Feb 02, 2008 11:54 pm
admir Admir
LIS@NET Empty
 

Nė kėrkim tė romancės

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Nė kėrkim tė romancės

Nėse kėrkoni tė njiheni me shqiptarė aty ku jetoni, thjeshtė pėr shoqeri ose pėr marrėdhėnie mė intime, postoni diēka mbi veten tuaj nė forumin pėrkatės.

11Thu Mar 29, 2007 7:16 am
Admin Rregullorja e kėtij nėn-forumi
LIS@NET Empty
 

Nė kėrkim tė asaj

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Nė kėrkim tė asaj

Tė gjithė Djemet shqiptarė qė duan tė njohin vajzat shqiptare, kėtu kanė rastin ti joshin ato duke shkruajtur dicka mbi veten, interesat, hobet, ėndrrat, profesionin etj.

11Thu Mar 29, 2007 5:48 am
Admin Lexoni rregullat e kėtij nėnforumi, para se tė shkruani
LIS@NET Empty
 

Nė kėrkim tė atij

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Nė kėrkim tė atij

Vajza vizitore mos humbisni mundėsine tė njiheni kėtu me djem shqiptarė. Mė nė fund njė dyqan ėmbėlsirash pėr tė gjitha ju. Vajza, jo pėr gjė, por kėtu mund tė zgjidhni
Moderator: elda
11Thu Mar 29, 2007 6:34 am
elda Lexoni rregullat e kėtij nėnforumi, para se tė shkruani
LIS@NET Empty
 

Dashuria

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria

Ne kete forum mund te flisni per dashurine, mrekullite qe ben ajo, sekretet e saj. Djenjat qe kini, Dashuria Forca Me e Madhe E Universit.
Moderator: teuta
912Thu Mar 04, 2010 2:02 pm
lisanet Masturbim
LIS@NET Empty
 

SMS Dashuri

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

SMS Dashuri

Ktu do te gjeni SmS dashuire por edhe ju ndihmone me Sms Dashurie
14Thu Mar 29, 2007 12:12 pm
Admin Sms romantike
LIS@NET Empty
 

SMS SEX pa cenxura

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

SMS SEX pa cenxura

Ketu duhet me qen vizitori mbi 18 vjet per tu inguadurar ne kete kategori shkruani SMS SEX
34Wed Apr 13, 2011 9:07 am
i dashuruari Vdes per Ty
LIS@NET Empty
 

Poezi Dashurie

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi Dashurie

Ketu keni Poezi dashuri me te mire dhe shkruani Poezit me te mira te dashurise
16Thu Mar 29, 2007 12:21 pm
Admin Poezi Dashurie
LIS@NET Empty
 

Doni te Shtoni Kategori

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Doni te Shtoni Kategori

Nese doni te shkoni kategori ateher preferoni dhe ne do ta hapim flm
24Sat Aug 30, 2008 12:25 pm
Admin Do te kisha shtuar edhe dy kategori tjera
LIS@NET Empty
 

Pėrshėndetje dhe Urime

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėrshėndetje dhe Urime

Ne kete forum mund te pershendesini dhe uroni njeri tjetrin ose te miqt tuaj, me rast festash apo gezimesh.
11Tue Jul 24, 2007 3:06 pm
dashuria Ju pershendes
LIS@NET Empty
 

Humor shqiptar

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Humor shqiptar

Ky ėshtė mbase forumi mė i famshėm. Kėtu do tė gjeni humor nga cdo Shqiptar kudo qe jen, nga cdo seks, racė apo vėnd i botės. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni
48Tue Jul 24, 2007 3:14 pm
dashuria Nastradini me shoket
LIS@NET Empty
 

Lojra

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojra

Ketu mun te vendoseni dhe te luajni lojra vetm Akcion
56Mon Apr 13, 2009 5:13 pm
qazim Shume loje e fort O!!
LIS@NET Empty
 

Thashetheme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Thashetheme

Kush foli ēka foli pėr kend ?
22Sat Feb 02, 2008 11:54 pm
admir Presidenti Sarkozy martohet me modelen Carla Bruni
LIS@NET Empty
 

Albumi Fotografik

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Albumi Fotografik

Postoni dhe shikoni fotografi tė ndryshme nga trojet shqiptare dhe nga gjith bota.
11Tue Jul 24, 2007 4:23 pm
lisanet Nje foto e vjeter e Prishtines
LIS@NET Empty
 

Tema tė ndryshme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema tė ndryshme

Rubrikė pėr tema qė nuk gjejnė vend nė pjesėt tjera tė forumit.
66Sat Aug 15, 2009 5:19 pm
Admin Shiu dhe erėrat
LIS@NET Empty
 

Bisedoni nė gjuhėt e huaja

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Bisedoni nė gjuhėt e huaja

Bisedoni nė gjuhėn tuaj tė preferua. Pos gjuhės sllave mund tė bisedoni nė tė gjitha gjuhėt tjera.
11Tue Jul 24, 2007 4:27 pm
lisanet Bisedoni Shqip
LIS@NET Empty
 

Historia shqipetare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia shqipetare

Diskutoni mbi historinė tonė duke sjell fakte historike nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan njė pjesė tė historisė.
12Tue Jul 24, 2007 3:44 pm
agronbe Evropa i perulet Skenderbeut edhe 600 vjet me pas
LIS@NET Empty
 

Muzika nėpėr Botė

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzika nėpėr Botė

Degjojme, kendojme, kercejm.. :)
11Tue Jul 24, 2007 3:45 pm
agronbe Albumi m? i ri i Blero2006
LIS@NET Empty
 

Sporti dhe sportdashėsit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporti dhe sportdashėsit

Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithėsi mbi sportet...
44Sat Feb 02, 2008 11:53 pm
admir Steven Gerrard kapiten i Anglisė?
LIS@NET Empty
 

Televizioni dhe Kinematografia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Televizioni dhe Kinematografia

Kėtu mund tė postoni pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni tė rejat mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
33Tue Jul 24, 2007 3:57 pm
agronbe Filma Shqiptarė
LIS@NET Empty
 

Moda dhe Estetika

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Moda dhe Estetika

Ketu mund te shkruani per moden me te re boterore dhe trendet e saj...Bukuria dhe estetika, veshjet, modelet mė tė reja shqiptare e botėrore.
12Tue Jul 24, 2007 4:00 pm
agronbe Urban STYLE - Denim
LIS@NET Empty
 

Studentėt Shqiptarė

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Studentėt Shqiptarė

Studentė shqiptarė nga e gjithe Bota nė kėtė rubrik mund tė kontaktoni pėr t'u njohur, pėr tė diskutuar rreth studimeve dhe pėr tė ndihmuar njėri-tjetrin.
11Tue Jul 24, 2007 3:25 pm
dashuria Universitetet Private
LIS@NET Empty
 

Tė rejat nga Shkenca

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Tė rejat nga Shkenca

Zhvillimi i shkencės dhe Teknologjis.
22Tue Jul 24, 2007 3:29 pm
dashuria Mistere
LIS@NET Empty
 

Filozofi-Psikologji-Sociologji

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Filozofi-Psikologji-Sociologji

Filozofi-Psikologji-Sociologji

56Sat Aug 15, 2009 5:40 pm
Admin Inteligjenca
LIS@NET Empty
 

Mjekesia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Mjekesia

Mjekesia dhe Shendeti
11Tue Jul 24, 2007 3:33 pm
dashuria ALKOOLI --PASOJAT E TIJ
LIS@NET Empty
 

Kompjuter & Internet

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Kompjuter & Internet

Gjdo gje qka ka tė bėj mė kompjuteret dhe internetin.
67Sat Aug 15, 2009 6:22 pm
Admin Riparimi i Windows XP me CD
LIS@NET Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 100 artikuj
Forumi ka 196 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri verdoharla
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 12 mė Tue Dec 01, 2015 7:01 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur