LIS@NET

MIre se vini ne Forumin LIS@NET
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Latest discussions

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Vdes per Ty


SMS SEX pa cenxura1Admin1181Wed Apr 13, 2011 9:07 am
i dashuruari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Masturbim


Dashuria0lisanet1299Thu Mar 04, 2010 2:02 pm
lisanet Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Zgjimit seksuale


Dashuria0lisanet922Thu Mar 04, 2010 1:56 pm
lisanet Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Monologues Vagina ngre ndėrgjegjėsimin


Dashuria0Admin914Thu Mar 04, 2010 1:26 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Trupi adhurim


Dashuria0lisanet916Thu Mar 04, 2010 1:12 pm
lisanet Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  filma arma e zhveshur


Kerkes per filma te huaj3florenc rrapo1531Wed Dec 16, 2009 5:39 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Riparimi i Windows XP me CD


Kompjuter & Internet0Admin1473Sat Aug 15, 2009 6:22 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Instalimi i Windows XP


Kompjuter & Internet1Admin1290Sat Aug 15, 2009 6:05 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Si pastrohet kompjuteri nga reklamat dhe spiunėt


Kompjuter & Internet0Admin1436Sat Aug 15, 2009 5:53 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Ndarja e internetit me DSL/CABLE nė disa kompjutera


Kompjuter & Internet0Admin598Sat Aug 15, 2009 5:52 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Si tė transferoj skedarėt ndėrmjet dy kompjuterave


Kompjuter & Internet0Admin581Sat Aug 15, 2009 5:47 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Inteligjenca


Filozofi-Psikologji-Sociologji0Admin719Sat Aug 15, 2009 5:40 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Thenie Filozofike


Filozofi-Psikologji-Sociologji0Admin3449Sat Aug 15, 2009 5:36 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Vetmia .?


Filozofi-Psikologji-Sociologji0Admin681Sat Aug 15, 2009 5:35 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  A duhet tė ekzistojė urrejtja?


Filozofi-Psikologji-Sociologji0Admin490Sat Aug 15, 2009 5:33 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Shiu dhe erėrat


Tema tė ndryshme0Admin595Sat Aug 15, 2009 5:19 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  ĖNDRRAT


Tema tė ndryshme0Admin1090Sat Aug 15, 2009 5:07 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Disa kuptime tė gabuara tė njerėzve rreth burrėrisė


Tema tė ndryshme0Admin361Sat Aug 15, 2009 5:05 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Disa sfera tė burrėrisė


Tema tė ndryshme0Admin391Sat Aug 15, 2009 5:04 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Shume loje e fort O!!


Lojra1And!865Mon Apr 13, 2009 5:13 pm
qazim Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Tv shikoni


Tema tė ndryshme0Admin550Sun Dec 21, 2008 7:04 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Do te kisha shtuar edhe dy kategori tjera


Doni te Shtoni Kategori2admir615Sat Aug 30, 2008 12:25 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

 [ Sondazh ] Votoni


Dashuria1Admin790Fri Apr 11, 2008 9:45 am
fejzullah Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  tungi


Prezentoni Veten0Arianit630Wed Apr 02, 2008 2:00 pm
Arianit Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Admir


Prezentimi i Meshkujve0admir702Sat Feb 02, 2008 11:54 pm
admir Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Presidenti Sarkozy martohet me modelen Carla Bruni


Thashetheme0admir588Sat Feb 02, 2008 11:54 pm
admir Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Steven Gerrard kapiten i Anglisė?


Sporti dhe sportdashėsit0admir559Sat Feb 02, 2008 11:53 pm
admir Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Almeria mposht Realin dhe shton shpresat e Barcelonės


Sporti dhe sportdashėsit0admir431Sat Feb 02, 2008 11:52 pm
admir Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Shikoni filma shqip


Filma te huaj dhe shqiptare0Admin2206Fri Jul 27, 2007 12:40 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Filma te huaj ne LIS@NET


Filma te huaj dhe shqiptare0Admin5626Fri Jul 27, 2007 12:38 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Bisedoni Shqip


Bisedoni nė gjuhėt e huaja0lisanet859Tue Jul 24, 2007 4:27 pm
lisanet Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Nje foto e vjeter e Prishtines


Albumi Fotografik0lisanet1308Tue Jul 24, 2007 4:23 pm
lisanet Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Jahmir Hyka: Ndaj Holandės do zė vendin e Skelės


Sporti dhe sportdashėsit0lisanet411Tue Jul 24, 2007 4:17 pm
lisanet Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  PROLONGOHEN NDESHJET E PARAPARA PĖR NĖ GJERMANI


Sporti dhe sportdashėsit0lisanet434Tue Jul 24, 2007 4:16 pm
lisanet Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Urban STYLE - Denim


Moda dhe Estetika1agronbe595Tue Jul 24, 2007 4:00 pm
agronbe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Filma Shqiptarė


Televizioni dhe Kinematografia0agronbe893Tue Jul 24, 2007 3:57 pm
agronbe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Fillimet e Kinematografisė Shqiptare


Televizioni dhe Kinematografia0agronbe546Tue Jul 24, 2007 3:53 pm
agronbe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Oscars 2007


Televizioni dhe Kinematografia0agronbe385Tue Jul 24, 2007 3:53 pm
agronbe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Albumi m? i ri i Blero2006


Muzika nėpėr Botė0agronbe839Tue Jul 24, 2007 3:45 pm
agronbe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Evropa i perulet Skenderbeut edhe 600 vjet me pas


Historia shqipetare1agronbe659Tue Jul 24, 2007 3:44 pm
agronbe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Mendimi i Juaj


I liruar prej cenzurės0agronbe1930Tue Jul 24, 2007 3:40 pm
agronbe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Interneti


Kompjuter & Internet0dashuria647Tue Jul 24, 2007 3:34 pm
dashuria Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  ALKOOLI --PASOJAT E TIJ


Mjekesia0dashuria2354Tue Jul 24, 2007 3:33 pm
dashuria Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Pėrpara se tė postoni nė kėtė forum


Filozofi-Psikologji-Sociologji1dashuria573Tue Jul 24, 2007 3:32 pm
dashuria Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Mistere


Tė rejat nga Shkenca0dashuria774Tue Jul 24, 2007 3:29 pm
dashuria Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Ēfarė janė Fenomenet Paranormale


Tė rejat nga Shkenca0dashuria429Tue Jul 24, 2007 3:27 pm
dashuria Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Universitetet Private


Studentėt Shqiptarė0dashuria621Tue Jul 24, 2007 3:25 pm
dashuria Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  SEKSI EKOLOGJIKISHT KORREKT


Tema tė ndryshme0dashuria632Tue Jul 24, 2007 3:18 pm
dashuria Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Sa ju pelqejne thashethemet


Thashetheme0dashuria458Tue Jul 24, 2007 3:15 pm
dashuria Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - LIS@NET Empty

  Nastradini me shoket


Humor shqiptar1dashuria776Tue Jul 24, 2007 3:14 pm
dashuria Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kėrce tek: