LIS@NET

MIre se vini ne Forumin LIS@NET
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Vdes per Ty

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 44
Registration date : 16/03/2007

Vdes per Ty Empty
MesazhTitulli: Vdes per Ty   Vdes per Ty Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 12:33 pm

Me ty bie me ty ngrihem me ty puthem
me ty qihem me ty qesh me ty qaj
me ty me shkon gjithecka
vaj kur ti qesh une jam aty
kur ti qan ta fshij te bukrin sy
kur ti ec une te vije nga pas
sje me e shtejnta sje me e lira
ti je thjesht me e mira
veq qe me rri me ca bythqira
te dua shum te fala edhe jete
une per ty qij te naten
pra te thash je me e mire
ty te ruan trapi dhe shakira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lisanet.1talk.net
i dashuruariNumri i postimeve : 1
Registration date : 13/04/2011

Vdes per Ty Empty
MesazhTitulli: Re: Vdes per Ty   Vdes per Ty Icon_minitimeWed Apr 13, 2011 9:07 am

Nese sme kujton mua dije qe te kam haruar nese nuk me do mua dije qe edhe un ste dua nese me le dije qe me ke vrar mua nese une vdes edhe ti ske per te jetuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vdes per Ty
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LIS@NET :: SMS SEX pa cenxura-
Kėrce tek: