LIS@NET

MIre se vini ne Forumin LIS@NET
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Nastradini me shoket

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dashuriaNumri i postimeve : 13
Registration date : 19/07/2007

Nastradini me shoket Empty
MesazhTitulli: Nastradini me shoket   Nastradini me shoket Icon_minitimeTue Jul 24, 2007 3:13 pm

Ka qene nje here Nastradini me shoket e vet ne aeroplan.Dhe duke ecur aeroplaniit i ka ra funi.
Dhe njerzitr qka me ba jan kap ne hekrat e aeroplanit nalt.Nastradinit i kan than shoket se a guxon me kcy:
Ai ka than.>Rrehni ju shuplak une po kcej.
Dhe ata kan rrehshuplak dhe jan myt para nastradinit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dashuriaNumri i postimeve : 13
Registration date : 19/07/2007

Nastradini me shoket Empty
MesazhTitulli: Dy programere   Nastradini me shoket Icon_minitimeTue Jul 24, 2007 3:14 pm

Dy programere duke ecur rruges shohin nje femer shume te bukur.Njeri thote: Sa te mira i paska karakteristikat (propertisat)..
Ia kthen tjetri: Ec e mos humbe kohe se eshte Read Only per neve, sigurisht se dikund se pari duhet dhane numrin e kredit kartes per me pase access (qasje) te ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nastradini me shoket
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LIS@NET :: Humor shqiptar-
Kėrce tek: