LIS@NET

MIre se vini ne Forumin LIS@NET
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Universitetet Private

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dashuriaNumri i postimeve : 13
Registration date : 19/07/2007

Universitetet Private Empty
MesazhTitulli: Universitetet Private   Universitetet Private Icon_minitimeTue Jul 24, 2007 3:25 pm

Qka mendoni per Universitete Private ne Kosove?

A eshte e Arsyshme hapja e tyre duke pas parasysh se liqensimi i tyne eshte bere vetem nga ministria e Arsimit mirepo per jasht ende eshte ne dileme se a pranohet ajo diplome e qetifikuar apo jo?
Si dhe qka gje qe ka te beje me Uni..Private te diskutojme ketu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Universitetet Private
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LIS@NET :: Studentėt Shqiptarė-
Kėrce tek: