LIS@NET

MIre se vini ne Forumin LIS@NET
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Mendimi i Juaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
agronbeNumri i postimeve : 9
Registration date : 29/03/2007

Mendimi i Juaj Empty
MesazhTitulli: Mendimi i Juaj   Mendimi i Juaj Icon_minitimeTue Jul 24, 2007 3:40 pm

Mendimi i Juaj Sherbetoresnv4Burri rri ne gjunjė dhe penetron partneren e ulur tek ana e krevatiti ose neė njė karrige . Ajo mund ta mbėshtjelli me kėmbė pėrreth.
Gruaja zgjatet ne tavolinė ndėrsa burri e penetron.
Pro:

Pozicion komod dhe pak lodhės pėr tė dy.
Penetrim i thellė e hapėsirė lėvizjesh tė vithjeve .

Kundra:

Aplikimi i pozicionit varet nga lartėsia e sendit mbi tė cilin gruaja mbėshtetetet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mendimi i Juaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LIS@NET :: I liruar prej cenzurės-
Kėrce tek: