LIS@NET

MIre se vini ne Forumin LIS@NET
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Steven Gerrard kapiten i Anglisė?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
admirNumri i postimeve : 5
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Steven Gerrard kapiten i Anglisė? Empty
MesazhTitulli: Steven Gerrard kapiten i Anglisė?   Steven Gerrard kapiten i Anglisė? Icon_minitimeSat Feb 02, 2008 11:53 pm

Shtypi anglez ka shkruar sot se Steven Gerrard do tė jetė kapiteni i kombėtares angleze, sė paku nė ndeshjen e ardhshme, e cila do tė jetė edhe sfida e parė pėr menaxherin e ri Fabio Capello.
Kapiteni i Liverpoolit pritet tė mbajė shiritin nė ndeshjen miqėsore qė Anglia do ta luajė pėrballė Zvicrės pasi qė David Beckham, i parashikuar si kapiten i ardhshėm, nuk ėshtė pėrfshirė nė ekip pėr arsye tė formės sė tij.

27-vjeēari Gerrard, ishte zėvendėskapiten nėn urdhrat e ish-trajnerit Steve McClaren, derisa John Terry ishte kapiten. Gerrard ka bėrė paraqitjen e parė me kombėtaren angleze para tetė viteve dhe ėshtė paraqitur gjithsej nė 63 ndeshje, ndėrsa ka shėnuar 12 gola.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Steven Gerrard kapiten i Anglisė?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LIS@NET :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: