LIS@NET

MIre se vini ne Forumin LIS@NET
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Presidenti Sarkozy martohet me modelen Carla Bruni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
admirNumri i postimeve : 5
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Presidenti Sarkozy martohet me modelen Carla Bruni Empty
MesazhTitulli: Presidenti Sarkozy martohet me modelen Carla Bruni   Presidenti Sarkozy martohet me modelen Carla Bruni Icon_minitimeSat Feb 02, 2008 11:54 pm

Presidenti i Francės, Nicolas Sarkozy, u martua me tė dashurėn e tij, kėngėtaren dhe modelen Carla Bruni. Sipas njoftimeve, ceremonia u zhvillua tė shtunėn nė mėngjes nė Pallatin Elysee me pjesėmarrjen e miqve tė ngushtė dhe tė rrethit familjar.
Nusja ishte veshur me fustan tė bardhė. Dėshmitarė tė kėsaj lidhjeje martesore ishin Nicolas Bazire– aleat i ngushtė politik i Sarkozyt dhe Mathilde Agostinelli, drejtore e marrėdhėnieve me publikun pėr firmėn Prada.

Sarkozy u divorcua nga gruaja e tij e dytė, Cecilia, nė muajin tetor dhe filloi tė shoqėrohej me Carla Brunin nė nėntor. Marrėdhėnia e tyre mori publicitet tė madh nė media. Anketat tregojnė se shumė francezė janė shprehur kundėr natyrės publike tė kėsaj marrėdhėnieje mes tyre.

Ėshtė hera e parė nė histori qė njė president i Francės martohet nė kohėn qė ėshtė nė post. /VoA/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Presidenti Sarkozy martohet me modelen Carla Bruni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LIS@NET :: Thashetheme-
Kėrce tek: