LIS@NET

MIre se vini ne Forumin LIS@NET
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Vetmia .?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 44
Registration date : 16/03/2007

Vetmia .? Empty
MesazhTitulli: Vetmia .?   Vetmia .? Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 5:35 pm

Po vetmia po filloj un mendimin tim.
Vetmia te keput shpirtin sikur nje lule ta marresh dhe ajo do te jetoj edhe ca dit por perseri humbet,nese merret me rrenje e mbjell diku ajo do te rritet plot bukuri dhe do te shtoj familjen e saj.
Pa hapur syt mir me vie nje mall ta perqafoj dike ne ate mengjes te bukur,shtrij doren ngadal ne shtratin tim askush nuk ishte hapa syt shikova rreth ,U bera si i qmendur nuk ishte askush,per ate te cilen prisja ta shihja ne ate mengjes ajo kishte pas ken vetem ne enderr,prap i vetmuar me mall te perqafimit ndez zemren ,ah fut koken nder jastek edhe aty hap syt nuk shof gje vetem terr prap edhe aty i vetmuar,ah vetmi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lisanet.1talk.net
 
Vetmia .?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LIS@NET :: Filozofi-Psikologji-Sociologji-
Kėrce tek: