LIS@NET

MIre se vini ne Forumin LIS@NET
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si tė transferoj skedarėt ndėrmjet dy kompjuterave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 44
Registration date : 16/03/2007

Si tė transferoj skedarėt ndėrmjet dy kompjuterave Empty
MesazhTitulli: Si tė transferoj skedarėt ndėrmjet dy kompjuterave   Si tė transferoj skedarėt ndėrmjet dy kompjuterave Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 5:47 pm

Kam dy kompjutera njoni kompjuter eshte i shokut tim i ka mbi 1600 kėngė dhe ato kėngė kam deshir ti kem edhe une ne kompjuterin tim.

Si mund ti lidhi dy PC-ja ndermjet veti (pa internet) dhe qfar kablle duhet me pas per mi lidh te dy PC-ejat

Si mund ti shkarkoj te gjith MP3-shat qe i ka ai ne kompjuter

PC-ja ime ka "Windows XP Home "edhe e shokut tim e ka " Windows XP Home"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lisanet.1talk.net
 
Si tė transferoj skedarėt ndėrmjet dy kompjuterave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LIS@NET :: Kompjuter & Internet-
Kėrce tek: