LIS@NET

MIre se vini ne Forumin LIS@NET
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ndarja e internetit me DSL/CABLE nė disa kompjutera

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 44
Registration date : 16/03/2007

Ndarja e internetit me DSL/CABLE nė disa kompjutera Empty
MesazhTitulli: Ndarja e internetit me DSL/CABLE nė disa kompjutera   Ndarja e internetit me DSL/CABLE nė disa kompjutera Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 5:52 pm

Une kam nje salle interneti.Kam lidhur rreth 8 kompjutera. E kam bere rrjetin ne ate menyre qe te marr nga serveri vetem sinjalin e interentit dhe nuk mund te bej transferim datash nga serveri tek klientet edhe anasjelltas. Dua te bej nje gje te tille sepse nuk me punon mIRC tek klientet por vetem tek serveri dhe them te marr programin nga serveri edhe te punojne klientet. Por tek klientet nuk me punon as hotmail. Me hapet si faqe por nuk mund te bej LOGIN. Nese dini no nji menyre se si mund te ve ne pune mIRC edhe tek klientet do ja dija shume per nderi sikur te ma dergonte me e-mail por edhe sikur ta postonte ketu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lisanet.1talk.net
 
Ndarja e internetit me DSL/CABLE nė disa kompjutera
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LIS@NET :: Kompjuter & Internet-
Kėrce tek: