LIS@NET

MIre se vini ne Forumin LIS@NET
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 filma arma e zhveshur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
florenc rrapoNumri i postimeve : 3
Registration date : 16/12/2009

filma arma e zhveshur Empty
MesazhTitulli: filma arma e zhveshur   filma arma e zhveshur Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 5:32 pm

jam florenc rrapo. a mundeni te me jepni filmin artistik arma e zhveshur ju lutem.faleminderit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
florenc rrapoNumri i postimeve : 3
Registration date : 16/12/2009

filma arma e zhveshur Empty
MesazhTitulli: filma arma e zhveshur   filma arma e zhveshur Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 5:36 pm

jam florenc rrapo.interesohem per filmin arma e zhveshur.a mundet te ma dergoni ju lutem.faleminderit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
florenc rrapoNumri i postimeve : 3
Registration date : 16/12/2009

filma arma e zhveshur Empty
MesazhTitulli: Re: filma arma e zhveshur   filma arma e zhveshur Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 5:39 pm

[quote="florenc rrapo"]jam florenc rrapo. a mundeni te me jepni filmin artistik arma e zhveshur ju lutem.faleminderit[/quote]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 44
Registration date : 16/03/2007

filma arma e zhveshur Empty
MesazhTitulli: Re: filma arma e zhveshur   filma arma e zhveshur Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 5:39 pm

The member 'florenc rrapo' has done the following action : Roll dices

'6' :
filma arma e zhveshur De6
Result :
filma arma e zhveshur De3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://lisanet.1talk.net
Sponsored content
filma arma e zhveshur Empty
MesazhTitulli: Re: filma arma e zhveshur   filma arma e zhveshur Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
filma arma e zhveshur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LIS@NET :: Filma te huaj dhe shqiptare :: Kerkes per filma te huaj-
Kėrce tek: