LIS@NET

MIre se vini ne Forumin LIS@NET
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Mistere

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dashuriaNumri i postimeve : 13
Registration date : 19/07/2007

Mistere Empty
MesazhTitulli: Mistere   Mistere Icon_minitimeTue Jul 24, 2007 3:29 pm

Arrow Ndonese ne kete nenforum ka nje kryeteme te titulluar Te Reja Nga Shkenca Dhe Jeta e quajta te arsyeshme qe te hapja nje kryeteme qe do trajtoje vetem lajme dhe informacion te natyres se pashpjegueshme, mistere te cilat nuk kane gjetur nje pergjigje nga shkenca e sotme, fenomene paranormale, idera dhe teori te ndryshme mbi fenomene te caktuara qe ose nuk pranohen nga shkenca ortodokse ose shikohen me skepticizem. Duhet patur parasysh qe kjo teme nuk duhet ngaterruar me temat qe tashme jane te hapura dhe materialet nuk duhet te perseriten me ato qe jane postuar me pare. Pra do jete ne menyre strikte vetem per subjektet qe sapo permenda.
Ftohen te gjithe qe te ndajne informacionet qe kane dhe do ju lutesha qe te kihet parasysh qe informacioni duhet te jete vetem ne shqip. Cdo gjuhe tjeter nuk pranohet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mistere
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LIS@NET :: Tė rejat nga Shkenca-
Kėrce tek: