LIS@NET - Portalli


MIre se vini ne Forumin LIS@NET
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Mire se erdhe ne Forum
Portali jone mirepret krah hapur te gjithe vizioret dhe dashamiresit e ketije Forumi. Gjithashtu ne ofrojme sherbime si: Chatin e Forumit, Prezantimin, Ne kerkim te Romances, Dashuria, Humori Shqiptare, Lojra , dhe te tjera me ndihem tuaj.
Reklama

 Reklama juaj tek lisanet.1talk.net Per vetem 30€ ne muaj ju do te jeni pjes e 100 000 vizitorve ne muaj Ne ofrojm mundsi ju zgjidhni ate

Kerko ne LIS@NETGooGle
Radio pa nderprer
Treguesi
 Treguesi
 Kerko Lis@net Google
 Indeksi
 Portalli
 Chati
 Galeria
 Lista e Anėtarėve

 Email
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Tema Fundit
» Vdes per Ty
LIS@NET - Portalli Icon_minitimeWed Apr 13, 2011 9:07 am nga i dashuruari

» Masturbim
LIS@NET - Portalli Icon_minitimeThu Mar 04, 2010 2:02 pm nga lisanet

» Zgjimit seksuale
LIS@NET - Portalli Icon_minitimeThu Mar 04, 2010 1:56 pm nga lisanet

» Monologues Vagina ngre ndėrgjegjėsimin
LIS@NET - Portalli Icon_minitimeThu Mar 04, 2010 1:26 pm nga Admin

» Trupi adhurim
LIS@NET - Portalli Icon_minitimeThu Mar 04, 2010 1:12 pm nga lisanet

» filma arma e zhveshur
LIS@NET - Portalli Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 5:39 pm nga Admin

» Riparimi i Windows XP me CD
LIS@NET - Portalli Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 6:22 pm nga Admin

» Instalimi i Windows XP
LIS@NET - Portalli Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 6:05 pm nga Admin

» Si pastrohet kompjuteri nga reklamat dhe spiunėt
LIS@NET - Portalli Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 5:53 pm nga Admin

Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 12 mė Tue Dec 01, 2015 7:01 pm
Statistikat
Forumi ka 196 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri verdoharla

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 100 artikuj v 74 temat
Vizitat e Vizitoreve
free stats
Filimi

   Mjeksia   Rreth dashurisė    Lidhjet tjera
 
 
 
Sida---Smundja e Shekulli
 
(Anglisht-  AIDS)--shkurtimi i Aquired Immune Deficiency Sindrome --Sindromi i mungeses se Imunitetit te Fituar.C'eshte SIDA?------- Eshte semundje qe shkaktohet nga retrovirusi HIV.Per here te pare u diagnostifikua me 1981.Ka prekur te pese kontinentet.Vendet te cilat jane me atakuara nga  ...    mė shumė
  
 
 
5 Rregullat per te arritur Orgazmin
 
Nuk janė dhjetė rregullat e shenjta, por pesė. 5 rregulla pėr tė pasur njė orgazėm: tė dish se ēfarė ėshtė dhe tė mos humbėsh kėnaqėsitė e seksit duke i kėrkuar ato; mos ki frikė; mos tento tė arrish njėkohėsisht; bėj njė jetė tė shėndetshme!... mė shumė
  
 
Kultura
 
Leterisa
Histori
Tema te ndryshme
Artistat Shqiptare
Figura te ndritura Shqiptare
Kuzhina Popullore
Filma
Humore
Mp3 shqip.... mė shumė
 


Masturbim
LIS@NET - Portalli Icon_minitimeThu Mar 04, 2010 2:02 pm nga lisanet
LIS@NET - Portalli 180px-klimt_mulher_sentadaMasturbim referohet seksual stimulim, veēanėrisht i veēantė gjenitalet (masturbim vetė), Shpesh deri nė pikėn e orgazmė. Stimulim mund tė kryhet me dorė, nga llojet e tjera tė kontaktit trupor (tė shkurtėr marrėdhėnie seksuale), Nga pėrdorimi tė objekteve apo mjeteve, ose nga disa kombinimi i kėtyre metodave. …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Zgjimit seksuale
LIS@NET - Portalli Icon_minitimeThu Mar 04, 2010 1:56 pm nga lisanet
Zgjimit seksualeOse eksitim seksualĖshtė zgjimit tė dėshirave seksuale nė pritje pėr Aktiviteti seksual. Gjėrat qė i beftė zgjimit njerėzor seksuale janė tė njohur si colloquially ana-ons. Zgjimit seksuale zakonisht ēon nė ndryshime fiziologjike nė personin ngjallur, disa prej tė cilave janė tė theksuara, ndėrsa tė tjerėt janė mė delikate.
Zgjimit tė Njeriut seksual
Njerėzit mund tė ngjallur …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Monologues Vagina ngre ndėrgjegjėsimin
LIS@NET - Portalli Icon_minitimeThu Mar 04, 2010 1:26 pm nga Admin
"Fjala vaginė tingėllon si njė infeksion nė fillim, ndoshta njė instrument mjekėsor." Mund dore mua se vaginė atje? "

Pėr anėtarėt e publikut, kjo ishte vetėm njė "njohuri vaginės shumė" dėgjuar gjatė "Monologues Vagina." Prodhimit, tė organizuar nga Qendra e Grave, ishte kryer nga anėtarėt e komunitetit tė Lehigh e premtja, e shtuna dhe e diela nė Packard …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Trupi adhurim
LIS@NET - Portalli Icon_minitimeThu Mar 04, 2010 1:12 pm nga lisanet
Trupi adhurim ėshtė ēdo praktikė e fizikisht reverencing njė pjesė e trupit tė njė personi tjetėr, dhe ėshtė bėrė zakonisht si njė akt i nėnshtruar nė kontekstin e BDSM. Llojet tipike e trupit adhurimit janė adhurim muskujve, adhurim kėmbė, adhurim vagina, adhurim penisin (ose Robėri Oral), Dhe adhurim ass. Adhurim Trupi ėshtė popullor nė mesin e njerėzve tė tė gjitha orientimet seksuale dhe …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
:: LIS@NET ::
Ora Momentale
Ldhjet tjera
Dashuria
Dashuruarit mbi Seks
MOTI
                 PRISHTINA                 
    
                  TIRANA                         
    
               SHKUPI                          
    
                 LIS@NET                    

Sondazh
Cila iu pelqen me se shumti
Dashuria
LIS@NET - Portalli Vote_lcap35%LIS@NET - Portalli Vote_rcap
 35% [ 37 ]
Seksi
LIS@NET - Portalli Vote_lcap52%LIS@NET - Portalli Vote_rcap
 52% [ 55 ]
Valzimi i Seksit
LIS@NET - Portalli Vote_lcap12%LIS@NET - Portalli Vote_rcap
 12% [ 13 ]
Totali i votave : 105
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Partners
 
 
:: LIS@NET ::
Votoni per Forumchat
http://campus360.sslpowered.com/topfaqet.com/                  
Vote For Forum Chat
at LIS@NET

Free Top Site