LIS@NET

MIre se vini ne Forumin LIS@NET
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 tungi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArianitNumri i postimeve : 1
Registration date : 02/04/2008

tungi Empty
MesazhTitulli: tungi   tungi Icon_minitimeWed Apr 02, 2008 2:00 pm

une jam arianit krasniqi jam nga rahoveci shkoj ne shkoll te mesme dhe jam ne drejtim te shkensave shoqerore jam 16 vjeqr ne klas te 10.

ne kete forum kisha pasir deshir te postojn me shume per dashuri...
dhe progrmame...etj qaoo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
tungi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LIS@NET :: Prezentoni Veten-
Kėrce tek: