LIS@NET

MIre se vini ne Forumin LIS@NET
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Filma Shqiptarė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
agronbeNumri i postimeve : 9
Registration date : 29/03/2007

Filma Shqiptarė Empty
MesazhTitulli: Filma Shqiptarė   Filma Shqiptarė Icon_minitimeTue Jul 24, 2007 3:57 pm

Kjo temė do qėndrojė e mbyllur pėr komente, nė mėnyrė qė tė kemi njė si tip librarie pėr filma dhe mos na duhet tė kėrkojmė nėpėr internet apo forum pėr ti gjetur.

Nq se keni filma tė tjerė qė doni t'ja shtoni temės mė dėrgoni njė mp. Gjithashtu nq se keni filma nė shtėpi qė doni ti vendosni nė internet dhe ju duhet ndihmė me publikimin e tyre, mund tė mė kontaktoni dhe do mundohem tu ndihmoj.

Filmat e kinostudios mund t'i diskutoni per ti shikuar Kliko ketu

Shpresoj qė kjo temė tu vijė disi nė ndihmė tė gjithėve.
Sugjerimet janė tė mirėpritura.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Filma Shqiptarė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LIS@NET :: Televizioni dhe Kinematografia-
Kėrce tek: